SPORTOVNÍ AKTIVITY

Koupání
Ke koupání mohou hosté využít kromě našeho krytého bazénu i venkovní koupaliště vzdálené cca 900 m nebo 5 km vzdálené jezero v Novém Hrozenkově o rozloze 5 ha.

Bowling
Asi 1 km od penzionu se nachází restaurace s diskotékou, kde je možné si zahrát bowling .

Squash
Zájemci o squash si mohou zajet do nedalekého (8km) hotelu, který tuto hru nabízí.

Golf
V okolí se nacházejí také golfová hřiště. Nejbližší je vzdáleno 8 km.

Houbaření
V čistých lesích si přijdou na své náruživí houbaři, kteří zajisté naplní své košíky až po okraj.

Rybaření
Pro milovníky rybaření okolí skýtá možnost lovu v mimopstruhovém a také pstruhovém revíru. Čistá řeka Bečva zaručuje úspěšný lov pstruhů. Mimopstruhový revír se nachází 4 km v obci Nový Hrozenkov.

Dostihová stáj Valencio
Profesionální dostihová stáj. S vítězi na Velké pardubické. Profesionální trénink dostihových koní. Jízda v kočáru a na saních.

Turistika a cyklistika
Velké Karlovice jsou známy nespočetným množstvím značených turistických a cyklistických tras různých stupňů obtížností. Na informačním centru ve Velkých Karlovicích je možno zakoupit mapy s vyznačenými trasami.

Lyžování
Penzion se nachází uprostřed lyžařského areálu Kyčerka - www.skiarealkycerka.cz. V tomto areálu je možno využít také služeb lyžařské a snowboardové školy - www.kycerkateam.cz.

V okolí můžete mimo jiné dále navštívit tyto skiareály:
Ski areál Razula - www.razula.cz
Ski arealy Soláň - www.skiarealsolan.cz
Ski areál Machůzky - www.skiarealmachuzky.cz

Samozřejmostí je možnost využít sportovního vybavení našeho penzionu. (tenis, ping-pong, ruské kuželky, kulečník, hřiště na malou kopanou a volejbal...)