STRAVOVÁNÍ

Penzion nabízí možnost stravování v útulné restauraci s krbem a domácí stravou. Restaurace nemá celodenní provoz a slouží pouze pro ubytované hosty s předem objednanou stravou. Standardně jsou pobyty nabízeny se snídaní nebo s polopenzí, formou předem sestaveného menu. Není tedy možný výběr z jídelního lístku. Individuální stravování formou „À la carte“ je možné v okolních restauracích, které jsou od penzionu vzdáleny 150 – 900 m případně ve vzdálenějším okolí.

Snídaně je zpravidla servírovaná. V rámci sestaveného snídaňového menu (např. míchaná vejce, obložený šunkový talíř, zapékané párky se sýrem, hemenex aj.) mají hosté možnost samoobsluhy z doplňkového bufetového stolu. Zde je k dispozici ovocný džem, med, tavený sýr, čokoládová pomazánka, pomazánka dle denní nabídky, máslo, bílý jogurt, cornflakes, čokokuličky, müsli, domácí buchty, koláče, vánočka nebo sladké záviny. Dále hosté mohou využít nabídku snídaňové kávy, čaje, kakaového nápoje, teplého, či studeného mléka a ovocného džusu.

Večeře je vždy tříchodová a sestává z předkrmu nebo polévky, hlavního chodu a dezertu.

Po dohodě je možno připravit vegetariánskou stravu a stravu neobsahující lepek. V penzionu nezajišťujeme bezlepkové pečivo ke snídaním.

Provoz restaurace a baru:

Čas podávání jídel:

  • snídaně: 8:00 – 9:30 hod.
  • večeře: 18:00 – 19:00 hod.

Provoz baru:

  • 16:00 – 21:00 hod.

 

Provozovatel penzionu si vyhrazuje právo na změnu uvedených časů na základě aktuální sezóny a obsazenosti penzionu.

Po uzavření provozu baru mohou hosté dvě z jídelen restaurace nadále využívat, jako společenskou místnost. Uzavřeným skupinám hostů můžeme po dohodě zajistit malé výčepní zařízení a sud piva k vlastnímu čepování, neváhejte se informovat.