UBYTOVÁNÍ

Penzion nabízí ubytování v příjemném rodinném prostředí v atraktivní oblasti Velkých Karlovic.

Hosté mají možnost výběru ubytování:

  • v pokojích v hlavní budově penzionu
  • v samostatných chatkách u penzionu
  • v pokojích depandance penzionu

Všechny prostory penzionu jsou vyhrazeny jako nekuřácké. Celková kapacita penzionu je cca 60 lůžek. V penzionu a ve vybraných pokojích je dostupné Wi-Fi připojení. Pro úschovu lyžařských potřeb nebo jízdních kol má penzion i depandance vlastní lyžárnu/kolárnu.

POKOJE V HLAVNÍ BUDOVĚ PENZIONU:

4 x malý dvoulůžkový pokoj [2+0]

Menší, ale útulně zařízené pokoje. Dva dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny manželským lůžkem, další dva pokoje mají oddělená lůžka. Pokoje mají také dětskou podkrovní ložnici, přístupnou po točitých schodech. Rodinám s dětmi, však doporučujeme zvolit prostornější typ ubytování. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, umyvadlem, WC, TV a lednici. Z pokojů je možný vstup na balkón.

5 x mezonetový pokoj [3+1]

Mezonetové pokoje jsou řešeny atypicky. V podkroví pokoje jsou 3 lůžka, v přízemí pokoje se nachází obytná část s možností 1 lůžka. Kapacita mezonetových pokojů je tedy 3-4 lůžka. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, umyvadlem, WC, TV a lednici. Z pokojů je možný vstup na balkón.

SAMOSTATNÉ CHATKY U PENZIONU:

3 x samostatná chatka [3+1]

Chatky se nachází v bezprostřední blízkosti penzionu. Kapacita chatky je 3-4 osoby. Chatky jsou zařízeny pro celoroční provoz. V zimním období jsou vytápěny elektrickým a plynovým přímotopem. Mají samostatnou koupelnu se sprchou a WC. Chatky jsou dále vybaveny televizí, lednicí a malým kuchyňským koutem s rychlovarnou konvicí a setem na přípravu čaje/kávy, případně jednoduché snídaně. V přízemí je předsíňka, malý obývací prostor s posezením a koupelna. Po točitých schodech je přístupná podkrovní ložnice se třemi samostatnými lůžky a vysouvací přistýlkou. Před každou z chatek je venkovní posezení.

POKOJE DEPANDANCE PENZIONU:

Depandance penzionu se nachází ve vzdálenosti cca 30 m od hlavní budovy. Je součástí okrasného parku s jezírkem. Pokoje depandance jsou útulně zařízeny. Všechny pokoje depandance jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LED TV a lednicí. Z pokojů v přízemí je možný vstup na terasu. V suterénu depandance je hostům k dispozici společenská místnost s krbovými kamny.

2 x třílůžkový pokoj [3+1]

Prostorné pokoje s velkou koupelnou. V pokojích je manželské lůžko, samostatné lůžko a rozkládací pohovka. Pokoj v přízemí je s terasou.

2 x dvoupokoj [5+1]

Tento typ pokoje je vhodný pro početnější rodinu. Pokoj se skládá ze dvou pokojů oddělených dveřmi. První z pokojů je průchozí a nachází se zde manželské lůžko, ve druhém z pokojů je manželské lůžko, samostatné lůžko a rozkládací pohovka. Pokoj v přízemí je s terasou.

1 x podkroví se dvěma pokoji [3+0] + [5+0]

Podkroví depandance je přístupné po točitém schodišti a je vhodné pro početnější rodinu, popř. skupinu přátel. V podkroví se nachází dva samostatné pokoje. V prvním pokoji je 2 x manželské lůžko + samostatné lůžko, ve druhém pokoji je manželské lůžko + samostatné lůžko. Pokoje jsou odděleny dveřmi. V podkroví se nachází koupelna se sprchou a WC, každý pokoj má vlastní lednici a LED televizi.