UBYTOVÁNÍ

Penzion Na Pluskovci nabízí ubytování v příjemném rodinném prostředí v atraktivní oblasti Velkých Karlovic.

Hosté mají možnost výběru ubytování mezi pokoji v hlavní budově, chatkách nebo v apartmánech depandance penzionu.
Všechny prostory penzionu jsou vyhrazeny jako nekuřácké.

Nástupy na pobyt od 14. hodin
Ukončení pobytu do 10. hodin

Penzion disponuje celkem 9 pokoji v hlavní budově, 3 chatkami a 5 apartmány v depandanci penzionu.
Celková kapacita penzionu je cca 60 lůžek.

V penzionu a ve vybraných pokojích je ZDARMA dostupné Wi-Fi připojení.

V hlavní budově penzionu jsou 4 menší dvoulůžkové pokoje a 5 pokojů mezonetového typu. Mezonetové pokoje jsou řešeny atypicky. V podkroví pokoje jsou 3 lůžka, v přízemí pokoje se pak nachází obytná část s možností 1 lůžka. Kapacita mezonetových pokojů je tedy 3-4 lůžka. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, umyvadlem, WC, TV a lednicí. Pokoje v penzionu mají navíc balkón.

Tři samostatné chatky se nachází v bezprostřední blízkosti penzionu. Chatky prošly rekonstrukci interiérů, nově se stylovým dřevěným a kamenným obložením stěn. Kapacita chatky je 3-4 osoby. Chatky jsou zařízeny pro celoroční provoz. V zimním období jsou vytápěny elektrickým a plynovým vytápěním. Mají samostanou koupelnu s WC, dále pak TV a lednici. V přízemí je předsíňka, malý obývací prostor s pohovkou a koupelna. Po točitých schodech je přístupná podkrovní ložnice se třemi samostatnými lůžky a přistýlkou.

Depandance penzionu se nachází ve vzdálenosti cca 30 m od hlavní budovy. Je součástí okrasného parku s jezírkem, který slouží hostům k relaxaci. Depandance prošla v roce 2009 rozsáhlou rekostrukcí. Interiéry jsou stylově zařízeny moderním nábytkem, dřevěným a kamenným obložením stěn. Všechny apartmány depandance jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a lednicí. Z vybraných pokojů je možný vstup na terasu. V suterénu depandance je hostům k dispozici společenská místnost s krbovými kamny.

Pro úschovu lyžařských potřeb, či kol má, jak penzion tak depandance vlastní lyžárnu/kolárnu.