Penzion na Pluskovci ve Velkých Karlovicích hodnocení


... příjemné a pohostinné ubytování ...

image

STRAVOVÁNÍ

Penzion nabízí možnost stravování v útulné restauraci s krbem ve stylu staré valašské pece. Vaříme tradiční českou domácí kuchyni. Žádné polotovary a náhražky! Vše připravujeme u nás a to tradičními kuchařskými postupy. Restaurace nemá celodenní provoz a slouží pouze pro ubytované hosty. Standardně jsou pobyty nabízeny se snídaní nebo s polopenzí, formou předem sestaveného menu. Není tedy možný výběr z jídelního lístku. Individuální stravování formou „À la carte“ je možné v okolních restauracích, které jsou od penzionu vzdáleny 150 – 900 m, případně ve vzdálenějším okolí. V penzionu nenabízíme stravování formou plné penze. Rovněž penzion není zaměřen na pořádání svateb.

image

Snídaně je základ dne ...


Snídaně je zpravidla servírovaná. V rámci snídaňového menu (např. míchaná vejce, obložený šunkový talíř, vídeňské párky, zapečenou šunku s vejci aj.) mají hosté možnost samoobsluhy z doplňkového bufetového stolu. Zde je k dispozici ovocný džem, med, tavený sýr, čokoládová pomazánka, pomazánka dle denní nabídky, máslo, jogurt, cornflakes, čokokuličky, müsli, u nás pečené domácí buchty, koláče, případně vánočka nebo sladké záviny. Dále hosté mohou využít nabídku snídaňové kávy, výběr z čajů, kakaa, teplého, či studeného mléka a ovocného džusu.

Večeře je vždy tříchodová a sestává z předkrmu nebo polévky, hlavního chodu a dezertu.

Po dohodě je možno připravit vegetariánskou stravu a stravu neobsahující lepek. V penzionu nezajišťujeme bezlepkové pečivo ke snídaním. 

Po uzavření provozu baru mohou hosté dvě z jídelen restaurace nadále využívat, jako společenskou místnost. Uzavřeným skupinám hostů můžeme po dohodě zajistit malé výčepní zařízení a sud piva k vlastnímu čepování, neváhejte se informovat.

image

Čas podávání jídel:

  • snídaně: 8:00 – 9:30 hod.
  • večeře: 18:00 – 19:00 hod.
Provoz baru:

  • 16:00 – 21:00 hod.

Provozovatel penzionu si vyhrazuje právo na změnu uvedených časů na základě aktuální sezóny a obsazenosti penzionu.